iPhone 6 isteyen buraya gelsin!

0

iPhone 6 kuyruğu şimdiden başladı!

iphone 6

Daha bugünden, birilerinin iPhone cheap football jerseys 6 için kuyruğa girip sokaklarda beklediğiniz biliyor musunuz?

Her yeni iPhone veya iPad piyasaya cheap jerseys wholesale çıktığında, ray ban sunglasses cheap Cage oakleys Apple mağazaları önünde Oakleys sunglasses Outlet günlerce önceden sıraya giren Wholesale NFL Jerseys Apple hayranlarını görmeye alışkınız. Bu cheap ray bans sıra olayı o kadar etkili ki, Apple’ın hayranlarının sokaklarda yatıp kalkması haberleri sayesinde, yeni Apple hockey jerseys cihazlarının bütün dünyada cheap nfl jerseys manşetlere taşınması mümkün oluyor.

iPhone 6‘nın piyasaya çıkma tarihi yaklaşmışken, ilginç hayranların da ortaya çıkmasını bekliyorduk NFL Jerseys Cheap ki, ilk haber Japonya’dan geldi. Chip Online’ın haberine göre Japon bir genç, NOVA yememiş içmemiş, okulunu, arkadaşlarını, ailesini, evini, barkını, işini gücünü bırakmış, bir Apple mağazasının önünde nöbet tutmaya başlayarak, tam da umduğu gibi dünya çapında bir haber olmayı başarmış.

iPhone 6 piyasaya çıktığında onu satın alan ilk insan olma hayaliyle yanıp tutuştuğu anlaşılan gencin kaldırımda süren çilesi de elbette gelen geçen herkesin dikkatini çekiyor.

18/02/2014 |

Yorumlar kapalı.

Ücretsiz Firma Rehberi | Firma Ekle | Google+ | Logo Go3 Muhasebe Programı | Tasarım ve Kodlama : Adem Özdemiroğlu.
Araç çubuğuna atla