ÖZHÜNER GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ekleyen OZHUNER GIDA

0 yorumlar

Karagori Gıda

Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.


Hünkâr; tüketiciye geleneksel ürünlerimizn tad ve lezzetlerini sunmak için kuruyemiş, lokum, kurukahve ve şekerleme üretimini 50 yıllık birikimlerimizle 2. kuşak olarak piyasanın lider firması olmanın sorumluluğu ve blinci ile yurt çapında yaygınlaşmaya ve üretim kalitesini arttırmaya hızla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ
Tüketiciye geleneksel ürünlerimizi damak tadına uygun en mükemmel şekilde daha iyisini ve daha kalitelisini sunmaktır.

Hünkar Kuruyemiş Şekerleme Sitesine Hoşgeldiniz
Hünkar Kuruyemiş Şekerleme web sitesine Hoşgeldiniz. Ürünler ve Hakkımızda detaylı bilgilere ulaşmak için, sol tarafta bulunan web site butonlarını kullanabilirsiniz. Interaktif olarak hazırlanan web sitemiz sayasinde bilgiler her zaman güncellenmekte ve yenilenmektedir.

Hünkar Şekerleme, web sitemizde arama yapabilir. Firmamız hakkında en son haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sitemiz içersinde ürünleri detaylı olarak inceleyebileceğiniz gibi, online olarak sipariş verebilirsiniz.

7/24 saat hizmet verecek olan, web sitemiz her zaman geliştirilerek, müşteri web site ziyaretçilerimiz için en iyi bilgi ve hizmeti verecektir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu konuya hassasiyetle eğilmekte ve bu bağlamda her türlü yatırımı yapmaktadır. Sizde, görüş ve düşünceleriniz için, hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz.

Yorum Ekleyin

Lütfen Giriş yapın.

Ücretsiz Firma Rehberi | Firma Ekle | Google+ | Logo Go3 Muhasebe Programı | Tasarım ve Kodlama : Adem Özdemiroğlu.
Araç çubuğuna atla