Blog

iPhone 6 isteyen buraya gelsin!

0

iPhone 6 kuyruğu şimdiden başladı!

iphone 6

Daha bugünden, birilerinin iPhone 6 için kuyruğa girip sokaklarda beklediğiniz biliyor musunuz?

Her yeni iPhone veya iPad piyasaya çıktığında, Apple mağazaları önünde günlerce önceden sıraya giren Apple hayranlarını görmeye alışkınız. Bu sıra olayı o kadar etkili ki, Apple’ın hayranlarının sokaklarda yatıp kalkması haberleri sayesinde, yeni Apple cihazlarının bütün dünyada manşetlere taşınması mümkün oluyor.

iPhone 6‘nın piyasaya çıkma tarihi yaklaşmışken, ilginç hayranların da ortaya çıkmasını bekliyorduk ki, ilk haber Japonya’dan geldi. Chip Online’ın haberine göre Japon bir genç, yememiş içmemiş, okulunu, arkadaşlarını, ailesini, evini, barkını, işini gücünü bırakmış, bir Apple mağazasının önünde nöbet tutmaya başlayarak, tam da umduğu gibi dünya çapında bir haber olmayı başarmış.

iPhone 6 piyasaya çıktığında onu satın alan ilk insan olma hayaliyle yanıp tutuştuğu anlaşılan gencin kaldırımda süren çilesi de elbette gelen geçen herkesin dikkatini çekiyor.

18 Şubat 2014 |

Firma Rehberi Nedir?

2

Firma Rehberi Nedir ?

Firma rehberi  işletme sahiplerinin firmaları hakkında adres bilgilerini, telefon bilgilerini ve yaptıkları işle ilgili açıklamalarla müşterilerine sanal ortamda bilgi sunmasıdır.

Faydası Nedir ?

♦ Firma bilgilerinize İnternet üzerinden kolayca erişilmesini sağlamak,

♦ Web sitelerinizin hitini yükseltmek,

♦ Marka bilinirliğini artırmak,

♦ Ürünleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz,

♦ Adres bilgilerinizi yazdığınızda müşterinin harita üzerinde nerede olduğunuzu ve bulunduğu yerden size nasıl ulaşabileceğini öğrenmesini sağlar,

 

 

17 Aralık 2013 |
Araç çubuğuna atla